info@pjure.eu
0907880449

O nás

Navrhneme Vám taký INTERIÉR v ktorom budete radi bývať!

Vymýšľame, kreslíme, klikáme. Tvoríme funkčné návrhy a zabezpečujeme ich realizáciu.

Venujeme sa interiérov tvorbe. Navrhujeme interiéry na mieru, na úrovni a s citom. Interiéry riešime komplexne od návrhu až po samotnú realizáciu. Potrebujete aj vy nový priestor? Máte svoju predstavu, ale neviete ako to celé spojiť? Spojte sa s nami. Čím skôr. Najlepšie ešte pred samotnou kúpou, pred dokončením hrubej stavby, pred rekonštrukciou. Dokážeme posúdiť stav nehnuteľnosti, možnosti úprav, odhaliť skryté technické problémy pripraviť Vám správne dispozičné riešenia a funkčný návrh. Ušetríme Vám tak prostriedky a čas. A často krát aj zbytočné sklamanie. Ak plánujete stavbu nového priestoru, myslite dopredu. Vonkajší vzhľad domu je dôležitý. Najmä pre susedov. Ale vy budete žiť vo vnútri. Častokrát zažívame búranie priečok v novostavbách, nevyhovujúce dispozičné riešenia, zle pripravené inštalácie, malé panelákové kúpeľne v nových rodinných domoch. Sú to Vaše peniaze. Šetrite ich. Správny, kvalitný a včas spracovaný projekt Vám pomôže vyhnúť sa neskorším komplikáciám pri realizácií. Oslovte nás ešte vo fáze kedy sa veci na stavbe môžu ešte zmeniť a vyvíjať tým správnym smerom. Je to Váš budúci domov. Vy si zaslúžite ho mať taký ako ho chcete.

Venujeme sa návrhom

bytových interiérov, domov, komerčných priestorov, rekonštrukciám starších interiérov ako i novostavbám.

NAŠE SLUŽBY

Od počiatočného návrhu, cez realisticky spracovanú vizualizáciu až po samotnú realizáciu.

Ako postupujeme

Informácie- návrh interiéru- vizualizácia- realizácia interiéru

Prezrite si rozdiel medzi – pôvodným stavom interiéru, návrhom a samotnou realizáciou.

naše návrhy sú plne realizovateľné, čo si navrhneme to aj si zrealizujeme, nekreslíme vizualizáciu pre pekný obrázok, ale navrhujeme interiér pre funkčné používanie.

pre-vizual-real

pred-a-po

pre-vizual-real-21

O nás

Navrhujeme interiéry ktoré nás bavia, robíme to naplno, robíme to stále.

Klikáme, tvoríme, vymýšlame, kreujeme. Sme PJURE. Náš názov je našou filozofiou a tak pristupujeme i k tvorbe priestoru. Máme radi krásu a čistotu minimalizmus v architektúre, ale rovnako i citlivý prístup k interiérovej tvorbe. Naše interiéry sa nesnažíme robiť chladné a neosobné, robíme ich len do takej miery pjure, aby ste sa stále v nich cítili príjemne a domácky. Navrhujeme ich pre Vás tak, aby Vám vytvorili domov. Minimalizmus neznamená chladný, ale čistý. Máme radi čisté línie a nadčasové riešenia, ktoré nepodliehajú aktuálnym krátkodobým trendom. Zmysel vidíme práve v nadčasovosti a prirodzenej funkčnosti priestoru. Rešpektujeme prirodzený stavebný interiér ako nositeľa základnej myšlienky a k návrhom pristupujeme zodpovedne. Priestor a interiér tvoríme tak, aby život v ňom mohol prirodzene plynúť..

sme pjure

Prečo spolupráca s interiérovým architektom?

nadčasové riešenia interiérov, priestory ktoré budú funkčné a zároveň estetické dobré dispozičné riešenie bytu alebo miestnosti, ktoré je základom úspešného návrhu profesionálny prístup ku svojej práci, nadhľad, kreatívne myslenie, rozhľadenosť v dostupnosti materiálov a produktov návrhy a riešenia interiérov, ktoré by Vás možno ani nenapadli prepracovaná projektová dokumentácia, ktorá Vám ušetrí Váš čas ale i financie pri realizácií dôraz kladieme na vstavané prvky interiéru, čo v konečnom dôsledku dvíha i cenu nehnuteľnosti – riešenie vstavaných prvkov a osvetlenia už počas stavby, ktoré Vám ušetrí mnoho komplikácií naše návrhy a nápady prezentujeme prostredníctvom vizualizácie, na ktorej je možné reálne posúdiť Vaše budúce bývanie komplexné riešenie interiéru fotorealistické vizualizácie- majú veľkú výhodu, hlavne kvôli materiálovému prevedeniu, na takomto type vizualizácie je možné reálne zobraziť farebnosť a kresbu drevodekoru, ako i iných materiálov a farebnosti, čo Vám umožní vyhnúť sa neželanému efektu výkresy atypických prvkov nábytku, stavebných a dispozičných úprav a inštalácií vypracovanie cenovej kalkulácie realizácie projektu

Kedy je vhodné nás osloviť? Nie je už neskoro?

aj tu platí čím skôr tým lepšie, buďte v predstihu je dobré nás osloviť ešte v štádiu prípravy stavby, pred rekonštrukciou, alebo kúpou nehnuteľnosti pri novostavbách je to vhodné pred tým ako sú postavené priečky, alebo pred prípravou elektriky a ostatných inštalácií, vtedy vieme ešte veľa vecí prispôsobiť vaším potrebám vyhnite sa zlým rozhodnutiam, ktoré Vás budú stáť v konečnom dôsledku peniaze, čas a duševné zdravie máme tú skúsenosť, že mnohí z vás si pri riešení novostavby myslia, že základný projekt kde majú nahrubo spravenú dispozíciu stačí. Postavia sa steny, a prídu otázky kde elektriku, aký spotrebič a kam, čo bude tu, aký typ osvetlenia, koľko zásuviek a kam ich chcete? všetko tieto otázky Vás dostihnú. Budte na ne pripravený. Máme tú skúsenosť, že mnohí z Vás sa ozývajú práve v tejto fáze. Mnohokrát vieme zareagovať na takúto situáciu flexibilne a pružne, ale niekedy sa nám nedajú posunúť projekty, ktoré už máme rozpracované. Buďte radšej v predstihu, kúpa pozemku a stavba domu je rozhodnutie ktoré je dlhodobo plánované. Myslite aj na svoj interiér. Žiť budete práve v ňom. Tak prečo si ho nespraviť pre Vás a Vašu rodinu tak, ako chcete. Vieme Vám s tým pomôcť. Ponúkneme Vám také riešenia, s ktorými budete spokojní. Predsa nestaviate dom každý rok.

ČAS, je vzácny

Rýchle riešenie do zajtra? Nie. Je to nezodpovedné. Pod to sa nepodpíšeme.

Nevieme zrealizovať projekt za týždeň. Vieme Vám výsť v ústrety a spracovať projekt promtne, ale nechceme si púšťať z rúk nekvalitne spracované projekty. Potrebujeme čas, aby sme sa zžili s Vašim priestorom a požiadavkami. Kreatívny proces nie je kliknutie myšou. Často krát kreslíme pár dní a nocí a stále vieme, že to nie je najlepšie riešenie. Potom to príde, niekedy v sekunde, a máme to. Tak vznikajú dobré projekty. Nerobíme len vizualizácie, robíme reálne návrhy interiérov, plné detailov, neporadíme Vám aký obklad si máte dať do kúpeľne, nedokážeme Vám za 15 minút pri káve navrhnúť dispozíciu bytu. Interiér je komplexný priestor, plný súvislostí. Poradiť Vám čiastkové riešenie, je veľmi nezodpovedné a môže uškodiť na inom mieste. Preto riešime interiéry komplexne.

Čas vypracovania návrhu a vizualizácie? Čas je pre nás tá najvzácnejšia komodita na svete!

my to vieme a preto ním nechceme mrhať ani Vašim a ani našim • zoberieme si iba toľko času koľko naozaj potrebujeme všetky naše kroky preto vedú tým smerom aby sme sa čo najefektívnejšie dostali k správnemu riešeniu preto nerobíme veľa variant vieme že iba jedna je tá správna pre Vás 100 ľudí 100 chutí , my potrebujeme prísť na to ktorá je tá vaša nemá zmysel robiť 5 variant, spravíme jednu , tú vašu a bude správna nás nezaujíma čo majú susedia, nás zaujíma čo chcete a potrebujete vy potrebujeme spoznať Vás a Váš priestor a potreby ktoré máte, aby sme Vám vedeli vytvoriť interiér

Cena projektu

Cena je priamo úmerná Vaším požiadavkám a rozlohe priestoru

cena projektu je vždy individuálna, každý projekt, každý zákazník je iný, každý má iné požiadavky na priestor a inú rozlohu priestoru, pre kalkuláciu ceny je dôležité poznať stav a rozsah priestoru a Váš zámer. Poprosíme Vás o zaslanie čo najpresnejších informácií

kontaktné údaje – meno, telefón e-mail

miesto projektu, typ priestoru – byt, dom, novostavba, rekonštrukcia, firemné priestory, atď.

rozsah – plocha v m2, počet podlaží

popis Vášho zámeru spolu s fotografiami priestoru a vykresmi

Správne interiérové riešenie nie je len o farbách. Dobré riešenie interiéru spočíva v správnej a funkčnej dispozícií, a množstva detailov ktoré vytvárajú jeden celok. Čím viac informácií nám poskytnete, tým jednoduchšie dokážeme spoznať Vaše plány a úvahy a tak lepšie a presnejšie stanoviť konečnú cenu za návrh. Cenová ponuka ktorú Vám vypracujeme je nezáväzná a samozrejme bezplatná. Cenovú ponuku vypracujeme najneskor do 5 dní od doručenia.