info@pjure.eu
0907880449

BLOG - PJURE

17
nov

Diagnóza interiér design

Prijmeme nového designéra interiéru a 3D grafika, vizualizátora do nášho PJURE teamu. Náš PJURE sme založili, lebo sme milovníci dobrých interiérov a vizualizácií a chceme sa živiť tým čo nás baví. Každý projekt je pre nás novou výzvou ako ho spraviť lepším. Ak máš v sebe podobný syndróm hľadáme ťa.

Čo ponúkame:

– práca v mladom a kreatívnom teame – osobnostný rast je priam zaručený – práca na kreatívnych projektoch – provízny spôsob odmeňovania, ak si šikovný porastieš

Čo očakávame:

– v prvom rade zodpovedný a kreatívny prístup – 3D vnímanie priestoru, zmysel pre estetiku – samostatnosť pri spracovaní projektov, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť – to, že ešte 100% nevieš nastaviť  depth of field na camere nie je pre nás prekážkou, to ťa vieme doučiť, ide nám hlavne o kreatívny prístup a schopnosť vnímať priestor, drobné grafické nedostatky doladíme – vizualizácia je pre nás nástrojom ako od prezentovať našu prácu zákazníkovi, preto potrebujeme aby si ovládal niektoré grafické programy / vedieť spraviť vizualizáciu+  základný pôdorys, výkres, ktorý z programov ovládaš je na tebe/

Cinema C 4D, Vray – pokročilý  alebo
Autodesk 3ds Max, Vray – pokročilý,

AutoCAD – pokročilý
Adobe Photoshop – pokročilý

alebo Rhinoceros- pokročilý

Ak máš záujem kontaktujte nás mailom info@pjure.eu. Hľadáme designéra, ale i 3D vizualizátora resp. grafika. Si priamo po skončení vysokej školy a nemáš ešte žiadnu prax? Nevadí nám to. Ak v tvojom portfóliu, alebo v tebe nájdeme niečo čo nás zaujme radi ťa privítame v našom teame. Hľadáme každého kto má talent a chce ho rozvíjať. Neboj sa nás osloviť, každý neak začínal.

Na mail nám posielajte

a, životopis / doterajšie pracovné skúsenosti, dosiahnuté vzdelanie, grafické programy ktoré ovládaš /

b, vaše portfólia s prácami / nie odkaz na úložiská /

c, grafické programy ktoré ovládaš

d, časové možnosti a finančné požiadavky

Ďakujeme a vopred sa tešíme na Vaše portfólia a následne na osobný pohovor.

Koho hľadáme?
  • 3D grafik a vizualizátor
  • interiérový designér
neboj sa nás kontaktovať
10
jún

Webstránka pjure

Dňa 8.6. 2015 Spúšťame našu novú stránku. WAAAW. Tešíme sa, bol to dlhý čas. Ďakujeme všetkým ľuďom čo sa na nej podielali. Všetkým čo pridali svoju pomocnú rúčku k tomu, aby dnes uzrela internet. Tešíme sa veríme, že sa Vám bude páčiť. Dali sme to. Tak sa tešte s nami, klikajte , zdielajte , kukajte, lajkujte.

Čo na nej nájdete?

 

  • Projekty domov
  • Projekty bytov
  • Rekonštrukcie
  • Novostavby
  • Exteriéry
  • Návrhy
  • Vizualizácie
  • Realizácie
CHCEM VIDIEŤ VIAC